czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  18. října 2019 [Ticket Art Praha, s.r.o.]

Představujeme Vám tituly našich SLOVENSKÝCH partnerů

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám nabídnout nová představení našich slovenských partnerů, která jsou již v prodeji:

TOP SECRET (Divadlo La Komika) 27.11.2019 o 19.00h - Dom odborov Žilina. Bláznivá hudobná komédia. Na zámku tajomného Markýza sa dejú zvláštne veci, najmä s mladými devami, skúšajúcimi svoje šťastie na ceste za lepším životom.

Joe Lynn Turner 26.4.2020 – ATELIÉR BABYLON, BRATISLAVA (Nám. SNP. 14). Československá rock metalová tour americké legendy.

FestDobréRybníky 2020 30. 7. 2020 o 19:00 – 2. 8. 2020 o 22:00 Autokemping Rybníky Opatovce, okr. Trenčín. Už tradične uprostred leta a už tradične v kempe Rybníky v katastri obce Opatovce (okres Trenčín). FestDobréRybníky sú pokračovaním jedného z najobľúbenejších rodinných festivalov

Přejeme příjemnou zábavu!

Vstupenky si můžete rezervovat nebo uhradit na slovenském portálu naší společnosti http://www.ticket-art.sk a vyzvednout na kterémkoliv prodejním místě na Slovensku (seznam prodejních míst naleznete zde) nebo v ČR (seznam prodejních míst je zde).
WE WILL ROCK YOU PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO CARMEN ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway MAUGLÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK