czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  28. srpna 2020 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

Prohlášení pražského DIVADLA KALICH divákům

Vážený a milý diváku,

děkujeme Vám za nákup vstupenek do Divadla Kalich.

Termín Vašeho představení se již blíží, proto si dovolujeme Vám zaslat několik praktických informací. Věříme, že pro Vás budou užitečné.

I když je Váš úsměv pro nás tou největší odměnou, s ohledem na hygienická opatření Vlády ČR je povinné mít při představení roušku, nezapomeňte si prosím tu svou přinést. U nás Vám na pohodlí a diváckém zážitku zas tak mnoho neubere.
Divadlo Kalich totiž disponuje otevřeným dvorem, na němž můžete trávit čas před představením i o přestávce klidně až do třetího zvonění – samozřejmě bez nutnosti zakrytých úst.

Pokud se necítíte dobře, zvažte prosím návštěvu našeho divadla. Darujte svou vstupenku raději někomu ze svých blízkých, vzhledem k tomu, že vstupné nevracíme ani nevyměňujeme. Je možné, že se zpřísněním hygienických podmínek Vám bude před vpuštěním do prostor divadla změřena teplota. Při zvýšené teplotě divák nemusí být vpuštěn do hlediště. Toto opatření je pro bezpečnost nás všech, děkujeme za pochopení a jeho respektování.

Před vchodem a na toaletách bude k dispozici dezinfekce a celý prostor bude před každým představením pečlivě vydezinfikován ozonovými čističi.

Vchod do Divadla Kalich se otevírá 45 minut před začátkem představení. Prosíme, zkontrolujte si čas začátku Vašeho představení a přijďte do divadla včas, po zahájení představení budete rušit ostatní diváky a již nemusíte být vpuštěni do hlediště.

V případě, že máte vstupenky přesunuté z jarních termínů, zkontrolujte si prosím čas a datum na našem webu: https://www.divadlokalich.cz/divadlo-kalich/nahradni-terminy-predstaveni/
  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY KAMILA NÝVLTOVÁ - LÁSKA JE MELODIE ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK