czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  25. dubna 2018 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

ÚNIKOVÉ HRY TRAP CATCH - do 31.8.2018 Praha Malešická nebo Na Smetance

ÚNIKOVÉ HRY TRAP CATCH - do 31.8.2018 Praha Malešická nebo Na Smetance.

Strýček v ohrožení (2-6 hráčů)
Váš strýček za podivných okolností zmizel. Najednou jste uneseni neznámými muži a zamčeni ve strýcově pracovně, kde časomíra na výbušnině odpočítává 60 minut. Dokážete zjistit, do čeho byl strýček zapletený, zastavit blížící se explozi a uniknout?

Magický orloj (2-4 hráči)
Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, ale záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit!

Tajný experiment (2-4 hráči)
Šílený vědec pan Walter touží po zničení světa. V Praze se prý nachází jeho tajná chemická laboratoř s velmi nebezpečným virem, který by znamenal zkázu lidstva během pár minut. Nasaďte ochranné brýle a přijďte odhalit tajný experiment!

Tuto akci naleznete v kategorii: Únikové hry.
MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 CARMEN FANTOM OPERY KRÁLOVNA KAPESKA ROBIN HOOD
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK