czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  16. srpna 2018 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

Vyjádření TICKET ART PRAHA s.r.o. k insolvenčnímu řízení

Dne 14.08.2018 vydal Městský soud v Praze vyhlášku, kterou oznámil, že k návrhu insolvenčního věřitele CRYSTAL SKULL s.r.o., IČO 24818143, Lannova 2061/8, 110 00 Praha 1, bylo zahájeno insolvenční řízení vůči společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o. Uvedená vyhláška byla stejného dne zveřejněna v insolvenčním rejstříku.

Společnost TICKET ART PRAHA s.r.o. se tímto co nejdůrazněji ohrazuje proti postupu společnosti CRYSTAL SKULL s.r.o. a insolvenční návrh pokládá za zcela neoprávněný a šikanózní. V současné době společnost TICKET ART PRAHA s.r.o. činí veškeré právní kroky směřující ke zrušení insolvenčního řízení, resp. odmítnutí insolvenčního návrhu.

Vzhledem k tomu, že se jak ze strany jednotlivých produkcí, tak ze strany prodejců a zákazníků množí dotazy ohledně aktuální situace, dalšího fungování a platnosti vstupenek, chtěli bychom touto cestou všechny ujistit, že předprodej vstupenek na veškeré akce navzdory současné situaci beze změn pokračuje a vstupenky zakoupené v naší síti jsou a budou platné!

TICKET ART PRAHA s.r.o.
Renata Štupáková, jednatelka

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 CARMEN FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway SRDCOVÝ KRÁL
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK