czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
500 volných
25.5.2018, 16:00
90
OSTRAVA SE BAVÍ

Již 13. ročník kulturně – charitativní akce se uskuteční 25.5.2018 v Aule VŠB Ostravě - Porubě za účasti dětí z dětských domovů a stacionářů a divácké veřejnosti. Program je postaven především pro děti, ale nebudou ochuzeni ani dospělí diváci. Představí se exhibice stolního tenisu, kterou předvedou Ivan Karabec a Marek Čihák a uvidíte, čím vším se dá stolní tenis hrát.

Děti i dospělí se mohou těšit na vystoupení Matěje Kodeše a jeho bublinkovou show, která Vás určitě zaujme a můžete se těšit na výbornou zábavu a děti si jí opravdu užijí. Potěší Vás i kouzelník Filip Dadej ve svém vystoupení. Skupina HODINY Vás všechny potěší na závěr svými hity, takže ve tříhodinovém programu si každý divák přijde na své a za symbolické vstupné, kdy děti mají vstup zdarma, si užijete spoustu zábavy. Program je postaven ke Dni dětí a věříme, že společně s umělci si užijete pěkné odpoledne.

Dospělí 90,- Kč a děti do 120ti cm zdarma.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Pro děti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VALETNÝNSKÁ AKCE 2018 MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 ČAS RŮŽÍ KRÁLOVNA KAPESKA POMÁDA PLES UPÍRŮ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK