czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
498 volných
24.5.2019, 16:00
100
Již 14. ročník kulturně – charitativní akce se uskuteční 24. 5. 2019 v Sokolovně v Ostravě - Radvanicích za účasti dětí z dětských domovů a stacionářů a divácké veřejnosti. Program je postaven především pro děti , ale nebudou ochuzeni ani dospělí diváci. Představí se exhibice stolního tenisu, kterou předvedou Jan Górecki a Tomáš Krafčik a uvidíte, čím vším se dá stolní tenis hrát.

Děti se mohou těšit na vystoupení populárního Michala Nesvadby, který to s nimi opravdu umí a můžete se těšit na výbornou zábavu a děti si jí opravdu užijí. V Ostravě potěší nejmenší děti Klauni z Balónkova, kteří pro děti vymyslí spoustu dobré zábavy.David Mattioli – italský zpěvák, který umí naladit výbornou atmosféru a dokáže rozproudit mladší i starší diváky, takže ve tříhodinovém programu si každý divák přijde na své a za symbolické vstupné, kdy děti mají vstup zdarma, si užijete spoustu zábavy. Program je postaven ke Dni dětí a věříme, že společně s umělci si užijete pěkné odpoledne.

Dospělí a děti nad 150 cm 100,- Kč, ostatní vstup zdarma.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Pro děti

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 CARMEN ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY POMÁDA
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK