czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
405 volných
Již 15. ročník kulturně – charitativní akce se uskuteční v Kulturním centru v Petrovicích u Karviné za účasti dětí z dětských domovů a stacionářů a divácké veřejnosti. Program je postaven především pro děti , ale nebudou ochuzeni ani dospělí diváci. Představí se exhibice stolního tenisu, kterou předvedou Jiří Břenek a David Szotek a uvidíte, čím vším se dá stolní tenis hrát.

Děti se mohou těšit na vystoupení populární youtuberky TERYSY, která to s nimi opravdu umí a můžete se těšit na výbornou zábavu a děti si jí opravdu užijí. V Petrovicích potěší diváky bublinová show Matěje Kodeše, který dokáže pořádně zaujmout. Michal David revival– zpěvák, který umí naladit výbornou atmosféru a dokáže rozproudit mladší i starší diváky, takže ve tříhodinovém programu si každý divák přijde na své a za symbolické vstupné, kdy děti mají vstup zdarma, si užijete spoustu zábavy. Program je postaven ke Dni dětí a věříme, že společně s umělci si užijete pěkné odpoledne.

Ddospělý 100,- Kč, dítě 50,- Kč.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Pro děti

ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK