czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
994 volných
31.8.2019, 18:00
150
Dva největší čeští cestovatelé Hanzelka se Zikmundem dobývali svět a souvisle projeli Asii, aby přinesli neuvěřitelná svědectví a zážitky. Prvním, komu se podařilo jejich cestu zopakovat, jsou dva kluci, kterým tahle cesta obrátila život "naruby". Nikdy nepsali, a přesto jejich kniha slaví neočekávané úspěchy. Nikdy nestáli před kamerou, a přesto jejich film budí pozornost po celém Česku i v zahraničí. Hlavně ale nikdy neměli velká očekávání, jen sny. Miroslav Zikmund o nich doslova řekl, že jsou to objevitelé, kteří jemu samotnému dokázali ukázat dnešní svět! Jednou si je pozvali na seriózní besedu, ze které se stala bez nadsázky "cestovatelská show".
Cestovatelský den v Plzni pod otevřeným nebem nabitý informacemi, smíchem, zábavou a zakončený promítáním filmu Cesta jako žádná ze sta nesmí chybět v programu nikoho, kdo se zajímá o to, co se děje za hranicemi našeho Česka. Nakonec se ukáže, že legendární Hanzelka se Zikmundem byli také kluci, kteří milovali cesty a uměli se bavit.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA TRHÁK muzikál MAUGLÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK