czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
277 volných
29.10.2019, 19:00
1 290 990 690 590 490 390
V úterý 29. října 2019 od 19:00 proběhne finálový galavečer Miss České republiky.

Jako zakončení oslav 101. výročí založení státu bude za účasti médií a předních osobností vyhlášena vítězka soutěže krásy s nejdelší tradicí v České republice. Finále proběhne v samotném srdci Prahy, v divadle Broadway a bude pokračovat v nedalekém Duplexu na Václavském náměstí, kde si po módních přehlídkách a focení s vítězkami budou moci návštěvníci sami zatančit na připravené afterparty.

Součástí programu bude i představení oficiálního Šperku České republiky, který navrhli přední čeští designeři na základě podnětů veřejnosti. Tento šperk bude reprezentovat spolu s vítězkami na druhém ročníku světové módní roadshow Českou republiku.

Program:
19:00 Divadlo Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1 taneční show a multimediální představení finalistek, volné disciplíny dívek, představení oficiálního Šperku České republiky, promenáda v plavkách doprovází vystoupení umělců (Vojtěch Drahokoupil, Jan Nedvěd, Radka Fišarová, Pavlína Ďuriačová, profesionální tanečníci)

21:45 Duplex, Václavské náměstí 21, Praha 1 Program začíná v restauračním patře, focení s vítězkami, předání cen finalistkám a vítězkám módní přehlídky latinskoamerická hudba a hudba 80´let od skvělých DJ´S, od 23:45 v klubovém patře následuje afterparty společné taneční vystoupení finalistek latinskoamerická hudba a hudba 80´let od skvělých DJ´S

Dress code
Malá večerní (z důvodu možnosti tančit v navazujícím programu)

Finalistky Miss České republiky 2019
1 - Nikola Kokyová, Kolín / 2 - Aneta Dvořáčková, Otrokovice / 3 - Kristýna Kučírková, Praha / 4 - Dominika Fousová, Nové Město nad Metují / 5 - Monika Melčáková, Chudíř / 6 - Karolína Brunnerová, Rudná u Prahy / 7 - Kristina Lekešová, Praha / 8 - Dominika Benáková, Hradec Králové / 9 - Martina Urbanová, Praha / 10 - Sára Lyčková, Fulnek / 11
- Lucie Kubešová, Brno / 12 - Natálie Novosadová, Olomouc

Tituly pro vítězky
Miss Sympatie 2019, Miss Social Media 2019, II. Vicemiss České republiky 2019 (3. místo) I. Vicemiss České republiky 2019 (2. místo), Miss České republiky 2019 (1. místo)

Vítězkám budou předány korunky se setem šperků ze speciálně a neopakovatelně vyrobených kamenů pro tuto příležitost navrhla uznávaná designérka pracující dříve pro firmu DIOR, nyní pro českou firmu JSB Bijoux. Korunku předá Miss České republiky 2018, Iveta Maurerová.

Ceny pro vítězky
Vítězné dívky budou Českou republiku reprezentovat na pěti prestižních světových soutěžích krásy, Autobond Group a.s. věnuje automobil Kia Stonic k možnému doživotnímu užívání v hodnotě 400.000 Kč, Alpha Diamonds věnuje vítězce Miss České republiky investiční diamant v hodnotě 40.000 Kč, JSB Bijoux věnuje titulovaným dívkám ručně vyrobené korunky se setem šperků v hodnotě více jak 100.000 Kč ...a další ceny

Ceny pro všechny soutěžící dívky
Celková hodnota cen pro všechny soutěžící dívky včetně semifinalistek je 1.200.000 Kč. Např. Mironet.cz věnuje poukazy na nákup zboží z eshopu v hodnotě 250.000Kč, dalšími dárci jsou Fixed, JSB Bijoux, Brazil Keratin.

Další akce v tomto místě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČESKÝ PLES ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK