czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
1992 volných
19.9.2020, 18:00
2 490 1 290 990 790 590 99
PÁN LEDU 2020
JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
19. 9. 2020 PRAHA, TIPSPORT ARENA

Milí diváci, rozhodli jsme se poděkovat. Tato akce platí pro všechny lékaře, zdravotní sestry, hasiče, záchranní složky, ale i pro všechny ty, kteří pomohli ostatním v čase korona krize (nouze). Takže i vám vážené prodavačky v obchodech, které jste byly denně vystaveny tlaku, stresu a byly jste ochotné pracovat i v těchto náročných podmínkách. Jako upřimný dík vám všem, máme pro vás slevu 50 % na vstupenky (od dvou kusů) na krasobruslařské představení "PÁN LEDU", které se uskuteční 19. září v Praze. Sleva na vstupenky platí od 16. 7. 2020 do 11. 9. 2020. Sleva se nedá uplatnit na kategorii "Sezení na ledu". Těšíme se na vaši návštěvu krasobruslařské show Jevgenije Pljuščenka "PÁN LEDU".

Fenomenální JEVGENIJ PLJUŠČENKO (*1982) se po delším čase ukáže v PRAZE se svoji světovou krasobruslařskou show PÁN LEDU! Olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a šestinásobný mistr Evropy vystoupí ve fantastických show spolu se svými nedávnými soupeři a souputníky po světových ledových arénách.

Na ledě se představí i jeho odkaz pro budoucnost krasobruslení, jeho malý syn Alexander (*2013). Společně předvedou, co všechno se od svého otce již dokázal naučit!

Jevgenij Pljuščenko v Tipsport areně předvede svoje mistrovství spolu s vítězkou zimních olympijských her v Soči Adelinou Sotnikovou (*1996).

Po Pljušenkovo boku opět vystoupí i maďarský houslista Edvin Marton. Svoje mistrovství předvede na svých slavných houslích Stradivarius za 8.000.000 euro, který byly vyrobeny v roce 1699.

Výše uvedená jména nejsou samozřejmě všechna, která se představí. Mezi největší hvězdy, které se představí, můžeme zařadit:
Tomáš Verner (*1986), mistr Evropy a 9x mistr České republiky
Javier Fernandez – Španělsko (*1991), 3. místo na zimní olympiádě, 2x mistrem světa a 7x mistrem Evropy
Jevgenija Medvedeva - Rusko (*1999), stříbrná medaile na zimní olympiádě, 3x mistryně světa a 2x mistryně Evropy.
Jelizaveta Tuktamyseva - Rusko (*1996), bronzová medaile na mistrovství Evropy
Philip Warren – (*1993) USA/ FRANCIE showman na ledě, miláček ženského publika
Clement Pinel – zvaný backflip. Jeden z nejlepších představitelů volno stylového krasobruslení na světe.


Famózní show JEVGENIJ PLJUŠČENKO – PÁN LEDU 2020 bude nepochybně nezapomenutelným večerem pro všechny přítomné diváky!

Moderátorem večera bude pan Libor Bouček, který přijal i úlohu krasobruslaře. Libor Bouček se představí na bruslích v krátké choreografii nazvané ČESKÁ TROJKA.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY FRIENDS FEST 2020 VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK