czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
2547 volných
19.9.2021, 18:00
2 490 1 290 990 790 590 99
Vážení příznivci krasobruslení, speciálně fenomenálního Jevgenije Pljuščenka. Současná situace a nařízení vlády nám neumožňují uspořádat představení v původně uvedeném termínu a tak jsme se rozhodli o snad již poslední přesun představení na nový termín 19.9.2021. Věříme, že v tomto datu už bude znovu svět jak jsme ho znali před touto pandemií a společně se sportovci i diváky na stadionu oslavíme krásu kvalitního krasobruslení. Fenomenální JEVGENIJ Pljuščenko (* 1982) se po delším čase ukáže v PRAZE se svou světovou krasobruslařskou show PAN LEDU! Olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a šestinásobný mistr Evropy vystoupí ve fantastických show spolu se svými nedávnými soupeři a souputníky po světových ledových arénách.
Na ledě se představí i jeho malý syn Alexander (*2013). Společně předvede, co všechno se od svého otce doposud dokázal naučit!
Jevgenij Pljuščenko v Tipsport aréně předvede své mistrovství spolu s vítězkou zimních olympijských her v Soči Adeliny Sotnikove (* 1996).
Po Pljušenkovu boku opět vystoupí i maďarský houslista Edvin Marton. Své mistrovství předvede na svých slavných houslích Stradivarius za 8.000.000 euro, který byly vyrobeny roku 1699.
Výše uvedená jména nejsou samozřejmě vsechna, která se představí.
Famózní show JEVGENIJ Pljuščenko - PAN LEDU 2021 bude nepochybně nezapomenutelným večerem pro všechny přítomné diváky!
Moderátorem večera bude pan Libor Bouček, který přijal i roli krasobruslaře. Libor Bouček se představí na bruslích v krátké choreografii nazvané ČESKÁ TROJKA.
19.9.2021 TIPSPORT ARENA PRAHA 18.00 hod


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK