czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 volných
23.4.2019, 18:00
490 350 250
Partička je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Během večera vás pobaví v české Partičce Igor Chmela, Ondřej Sokol, Michal Suchánek a Richard Genzer. Cílem pořadu je pobavit diváky tím, že jsou herci vhozeni do vody a netuší, co je čeká.

Během pořadu se herci zúčastňují her, které jim mají zkomplikovat situaci. Jediný, kdo zná témata je moderátor Daniel Dangl, který herce nasměruje. Během her účinkují buď všichni čtyři herci, nebo se střídají. Komunikace mezi nimi způsobuje to, co u nás diváci doteď neviděli. Moderátor má na stole zvonek, kterým spouští a ukončuje jednotlivé hry a je tedy režisérem celého večera. Soutěžící tak ukazují svůj talent ve hrách jako Seznamka, Abeceda, Opera, Detektor lži, Dabing a ve spoustě dalších. Celou show hudebně doprovází Marian Čurko, který je známý svými převleky.

Představení nebude přenášet žádná televizní stanice, jde o divadelní verzi!

Richard Genzer
Richard Genzer se do povědomí veřejnosti dostal především díky pořadu na televizi Nova Tele Tele, kde krom Suchánka vystupoval ještě s Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou. Díky tomu se tato dvojice stala velice populární. Účinkoval také v talk show Ms. GS. Zahrál si také ve filmu, konkrétně v třetím pokračování kultovního filmu Kameňák.

Michal Suchánek
Stejně jako Genzer se i Suchánek dostal na vrchol své popularity díky pořadu Tele Tele. Spolu s Genzerem pak účinkoval v talk show Ms. GS. Ovšem na rozdíl od Genzera si Suchánek více užil rolí ve filmech. Určitě nejznámější jeho role je ve filmu Sněženky a Machři, poté i v pokračování Sněženky a Machři po 25 letech. Zahrál si ale i v populárním filmu Tankový prapor či v seriálu Bylo nás pět.

Igor Chmela
Igor Chmela je znám především pro častější návštěvníky divadla. Účinkuje v pražském divadle Na Zábradlí. Mimo to si ale užil už několik filmových rolí. Zahrál si například ve filmech Román pro muže či Karamazovi.

Ondřej Sokol
Ondřej Sokol se nevěnuje jen herectví, díky čemuž ho zná většina diváků. Nejvíce se divákům ukázal v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dále hraje v Činoherním klubu v Praze, kde také režíruje. Ondřej Sokol ovšem má úspěchy i na poli režisérství, kdy mezi jeho díla patří Tele Tele, Mr. GS a i několik dílů Ordinace v růžové zahradě.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway POMÁDA KAMILA NÝVLTOVÁ - Narozeninový koncert
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK