czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
8 volných
9.12.2020, 19:00
349
Pásmo písniček, povídek, scének a vyprávění ...
Těm z vás, kdo chodili na představení Miloslava Šimka v Semaforu či později v Divadle Jiřího Grossmanna nemusíme tento pořad dlouze představovat. Pohoda Vánoc byla pravidelným předvánočním posezením s přáteli, kterého se účastnili vždy všichni členové souboru i řada dalších hostů. Tradici vánočních představení zahájil Miloslav Šimek ještě s Jiřím Grossmannem a později v nich účinkovali i všichni jeho následující jevištní spolupracovníci (poslední Pohoda Vánoc se konala v roce 2001 společně se Zuzanou Bubílkovou).
Poté co jsme v roce 2014 s laskavým svolením pana Jiřího Suchého uvedli v Semaforu představení Návštěvní den u Miloslava Šimka, ve kterém připomínáme řadu úspěšných povídek, písniček dialogů a scének, pokusili jsme se o rok později navázat i na tradici Pohody Vánoc.
Chybět nebude úvodní „znělka“ – píseň Trubači půlnoční, povídka s předvánoční tématikou Jak jsem prodával kapry a několik dalších dialogů a scének, na které se v Návštěvním dnu nedostalo.
Už jako kluk jsem měl rád dobrodružství. Výlety do lesů a do skal, výpravy do neznáma. Člověk nikdy nevěděl, jak to všechno dopadne. Trochu jsem se i bál, ale šel jsem vždycky zase znovu. Bylo to tak lákavé! Snad proto mám rád improvizovaná představení. Je to také dobrodružství. Také nevím, jak to všechno skončí, také se trochu bojím, ale vždycky do toho jdu znovu.
POHODA VÁNOC – naše tradiční oslava vánočních svátků – je právě takovým dobrodružstvím. Je to výprava za křehkým kouzlem vánočního času, které přijde každým rokem jen na chvilku a zase zmizí. Proto se nesmí promeškat. Ti, kteří spěchají, kteří se nedokážou zastavit a zamyslet ani o Vánocích, ho vlastně nepostřehnou. Dokážeme to my?
Děkujeme Vám, že jste se přišli poklonit vánočnímu času společně s námi.
Miloslav Šimek
Hrají: Luděk Sobota, Jiří Krampol, Miluše Voborníková, Petr Jablonský, Viktor Sodoma, Marie Retková, Jana Svobodová, Jana Mařasová, Adriena Sobotová, Bohuslav Šulc

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY KAMILA NÝVLTOVÁ - LÁSKA JE MELODIE ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK