czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
ROGAR 2018 – Skrytá hrozba

V sobotu i v neděli probíhá bitva mezi Vikingy a Slovany a taktéž doprovodný program. Kromě již zmíněné bitvy, která se odehraje v sobotu i v neděli a je zlatým hřebem celého programu, se návštěvníci mohou těšit na spoustu jiných zajímavostí.

Atmosféru raného středověku budou moci nasát už v dobovém táboře válečníků. Zde si mohou prohlédnout a vyzkoušet nejrůznější zbraně a zbroje, které válečníci v té době používali. Dále budou ke zhlédnutí nejrůznější dobová řemesla, opět s možností vyzkoušení. V táboře budou připravené informační tabule, z kterých se zvídavý divák bude moci dozvědět zajímavé informace o životě Vikingů a pro ty ještě zvídavější budou připraveny komentované prohlídky tábora s průvodcem.

Kromě tábora je také možnost navštívit vikinské pohřebiště a pohanské obřadiště. Dále se můžete těšit na lukostřelecký turnaj a turnaj v hodu kopím. Bude připravena vědomostní soutěž o hodnotné ceny a soutěže pro děti.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DANIEL LANDA 50 ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway MAUGLÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK