czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
78 volných
21.6.2018, 19:00
350 300 250
TROJHLAVÁ SAŇ

Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová


Jsme tři ženy, každá jiné povahy i tvarů. Ovšem spojuje nás to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Což Vám rády ukážeme v naší originální talk show plné humoru, sarkasmu a vtipných témat , kterou ocení i nejeden chytrý muž.

Nebojíme se dělat legraci hlavně samy ze sebe. Baví nás řešit vztahy milostné, rodinné i přátelské, životní styl, aktuální dění u nás i ve světě, prostě všechno, co normální lidé dnes a denně prožívají. Jsme pohodové, vysmáté a nenáročné, proto za Vámi přijedeme kamkoli.

Srdečně vás zveme na představení tří úžasných zpěvaček, komiček v čele s Lindou Finkovou, Anetou Christovou a Vlaďkou Pirichovou, které si přivezou speciálního hosta. Těšit se můžete na autogramiádu a focení s dámami.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Show

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DANIEL LANDA 50 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway POMÁDA
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK