czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
202 volných
10.5.2017, 19:00
1 490 1 190 890 690 490 99
LORD OF THE DANCE 2017 – Dangerous Games

9.5.2017 - DRFG Arena, Brno
10.5.2017 - OSTRAVAR ARÉNA
12.5.2017 – Tipsport Arena, Pardubice
14.5.2017 – Home Monitoring Arena, Plzeň

Geniální Michael Flatley, jenž proslavil irský tanec po celém světě, po 20 letech přináší Lord of the Dance "Dangerous Games".

V Dangerous Games se divákům představí zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.


Také původní postavy doznaly vzrušující proměny. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je Don Dorcha ještě mnohem mocnější a temnější než dříve. Podaří se i tentokrát Pánu Tance v souboji zvítězit?

V dojemné úvodní filmové scéně provede Michael Flatley diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, během které se mu podařilo předat svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům. Představení vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a končí tak jako obvykle slavným závěrečným přídavkem, který fascinované publikum zvedá znovu a znovu ze židlí.

V hlavních rolích show v režii a choreografii Michaela Flatleyho účinkují tanečníci James Keegan, Morgan Comer, Mathew Smith, Cathal Keaney, Fergal Keaney a Andras Kren.

Souboj dobra se zlem dostává ve 21. století úplně nový význam. To jsou Dangerous Games.


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Tanec

MAMMA MIA! AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín ALEXANDROVCI - European Tour 2017 SRDCOVÝ KRÁL PLES UPÍRŮ LORD OF THE DANCE - Dangerous Games 2017
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK