czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
132 volných
18.11.2019, 19:00
1 190 1 050 850 650 450
Divadlo španělského národního tance
"Flamenco live"
S programem:
"Romeo a Julie"
Příběh o lásce, vyprávěný v jazyce tance.
Magický svět španělského flamenca… Hudební spojení kastanět s podupáváním podpatky. Půvabné pohyby rukou, zběsilý vír vzdouvajicí se sukně..

Nechte se přenést do horkého pobřeží Andalusie.

"Flamenco live" je unikátní art projekt, ve kterém se potkali profesionální umělci, které okouzlí vás živým a opravdovým španělským flamenko.
Uvidíte nejlepších tanečníků, kytaristů, kantorů (vokalistů) a perkusionistů, kteří věnují svůj život "puro flamenco" - což je opravdové autentické flamenko ve všech jeho okamžicích a rozmanitostech.
Všichni členové týmu jsou vicenásobnými laureáty mezinárodních soutěži, včetně "Viva Espana". Vedoucí tanečník týmu - El Tebi, vystupoval na scénách divadel Španělska a různých tabláo, včetně slavné "Casa Patas" v Madridu!

Přiblíží vám flamenko bez bariér, bez hranic mezi umělci a publikem.

Pro ty nejnáročnější diváky, umělci národního divadla tance ve Španělsku "Flamenco live" připravili nový unikátní program "Legenda o Romeo a Julii" ve stylu flamenco.
Je to zcela nová, nečekaná interpretace slavného Shakespearova románu, kde legendární milostný příběh je vyprávěný v jazyce vášnivého španělského tance.

Další akce v tomto místě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Tanec

WE WILL ROCK YOU PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO CARMEN ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY KRYSAŘ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK