czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
229 volných
3.11.2017, 19:00
650 500 350
TANEČNÍ SWINGOVÝ A BENEFIČNÍ GALAVEČER

Šestý ročník netradičního swingového tanečního galavečera, kde zažijete jedinečnou atmosféru plnou swingové hudby a ještě si k tomu budete moci zatančit. Ti, kteří netančí si mohou jen tak u sklenky vína vychutnat bohatý program.

V letošním roce uplyne 10 let od úmrtí našeho vynikajícího swingového zpěváka Karla Černocha. Celý večer tak bude věnován právě jemu. Budeme hrát jeho známé písně a zavzpomínáme i slovem.

Za doprovodu Moondance orchestra Martina Kumžáka včetně jeho sólistů jako hlavní hosté večera vystoupí: Tereza Černochová a Matěj Ruppert.

Večer bude obohacen o zajímavé taneční ukázky v podání špičkových tanečních párů.

Jako speciální host večera vám zazpívá vynikající nevidomá zpěvačka Blanka Janečková.

Posláním tohoto večera není jen zábava, ale podpora dobré věci. Partnerem těchto večerů je Nadační fond Mathilda, který podporuje zrakově postižené výchovu a výcvik vodicích psů pro nevidomé. Zakoupením vstupenky na tento večer, tak podpoříte i vy,alespoň tři nevidomé, kterým v průběhu večera budou předány šeky s částkou, která jim pomůže k pořízení vodicích psů.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Tanec

MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ CARMEN MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 SRDCOVÝ KRÁL PLES UPÍRŮ ROCKY muzikál
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK