czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
38 volných
12.10.2019, 15:00
290
Taneční vystoupení souboru Dvorana & taneční vystoupení souboru Valášek.

Hudebně taneční program Fiesta Mexicana uvádí taneční soubor Dvorana ve spolupráci se skupinou Mariachi Azteca de Praga a Velvyslanectvím Mexika. Naším společným cílem je představit lidovou kulturu Mexika českým divákům zábavnou formou.

Velmi atraktivním doplněním kulturního programu je ochutnávka mexické kuchyně . Program je vhodný také pro děti od 10 let.

Mariachi Azteca de Praga
Vynikající hudebník a zpěvák Alejandro Tamez Quintanilla sestavil před několika lety první a jediné skutečné Mariachi v České republice. Během večera hrají originální mexické skladby k tanci i k poslechu.

Soubor Valášek vznikl roku 1976 a je v naší zemi ojedinělým dětským tanečním souborem. V souboru tančí děti od 3 do 15 let, je uměleckým tělesem na profesionální bázi s mimořádnými úspěchy nejenom u nás ale i po celém světě. Mezi jeho odchovance se řadí nemálo zástupců taneční, hudební a herecké umělecké scény České republiky

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Tanec

ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway SRDCOVÝ KRÁL
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK