czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Kdo je schopen vytvořit ideální únikovou hru? Přece její fanoušci! Nadšenci do her (a to nejen těch únikových) vytvořili hru přesně takovou, jakou by si sami rádi zahráli. Trvalo rok a půl, než starý sklep proměnili k nepoznání a nyní je hra připravena pro Vás.

Žádné číselné zámky, žádné nesmyslné úkoly, místo toho důmyslný příběh a výborná atmosféra. Pořád ještě váháte? Přečtěte si recenze od hráčů na Tripadvisoru a Facebooku.

16. století – doba zasvěcená alchymii

Ve sklepení měl pracovnu záhadný alchymista Mentor. Stranil se společnosti a nikdo o něm a o jeho bádání moc nevěděl. Jednoho dne však Mentor zmizel! Přes veškerou snahu Rudolfa II. stále není k nalezení. Aby toho nebylo málo, začala se z jeho pracovny šířit záhadná fialová hmota. Již mnoho badatelů se Mentora snažilo najít... marně… Každý, kdo v pracovně strávil delší dobu, je nyní mrtvý nebo vážně nemocný. Začalo se dokonce povídat, že pracovna je prokletá. Císař proto povolal Vás, nejlepší řešitele záhad z celé říše. Dokážete obelstít smrt a zrušit Mentorovu kletbu?!

2 hráči 990,- Kč
3 - 6 hráčů 1390,- Kč

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Únikové hry

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CARMEN ČARODĚJKA TRHÁK muzikál VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK