czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
386 volných
14.12.2018, 20:00
590 540 490
GOSPELOVÉ VÁNOCE 2018
JUSTIN BLAIR & The Soulful Gospel Singers (USA)
14. 12. 2018 ve 20:00 hod.
OSTRAVA – Katedrála Božského Spasitele

The Soulful Gospel Singers tvoří 6 gospelových zpěváků a zpěvaček pod vedením pianisty, skladatele a bandleadera Justina Blaira. Tento soubor je mnohými gospelovými velikány považován za nejlepší uskupení „Gospel Singers“ této generace.

The Soulful Gospel Singers jsou uznávaní pro svůj nezaměnitelný čistý zvuk, energetické harmonie a rytmické nuance.

Pravidelně koncertují jak v domovských Spojených státech tak v Evropě, kde již po dobu 7 let vyprodávají kostely a divadla, šíří tak dobré jméno gospelu. Hudební styl a živá vystoupení The Soulful Gospel Singers jsou pro diváky nezapomenutelným hudebním zážitkem, jejich gospelový repertoár zahrnuje takové klasiky, jako např. “Joshua fought the battle of Jericho”, “Oh when the Saints”, “Let The Church Amen”, “Oh happy Days”, “We wish you a Merry Christmas”, “Silent Night” a mnoho dalších.

Vystupovali s držiteli Grammy jako Richard Smallwood, Donald Lawrence, Marvin Sapp či CeCe Winans a pokračují ve své hudební misi, kdy „největší poselství je v hudbě“.

Justin Blair - director/voice (tenor)
Sabrena Wright - voice (soprano)
Diamikia White - voice (alto)
Anna Brown - voice (alto)
Lesley Neely - voice (alto)
Lamount Shelton - voice (tenor)
Ryland Anderson – piano

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Vánoční programy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL CARMEN SULIKO MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway JOHANKA Z ARKU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK