czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
512 volných
10.12.2019, 19:00
999 699 549 449 299
Vánoční koncert operního a muzikálového zpěváka Daniela Hůlky se koná v pražském Divadle Broadway. Danovy koncerty jsou nezapomenutelné i bez scénických efektů, protože Daniel Hůlka zpívá nádherně vždy, a to díky svému hlasovému a hudebnímu talentu, profesionalitě a repertoáru.

Zdravím všechny své příznivce a bohužel musím začít špatnou zprávou. Ve Strašnickém divadle se měl 31. 10. 2019 pořádat koncert, který byl kvůli výměně provozovatele zrušen. Nový provozovatel nedostal od původního žádnou informaci o koncertu, takže ho do svého programu na scéně Strašnického divadla nezařadil. Omlouvám se všem divákům, kteří si vstupenky už zakoupili, doufám, že mi zůstanete věrni a po vrácení vstupného si koupíte lístky na můj VÁNOČNÍ KONCERT v divadle Broadway 10. 12. 2019 od 19.00 hod.

Tentokrát se u klavíru potkám s pány Aleš Háva, Zdeněk Hrubý a Achmad Jafar Hedar Jistě už tušíte, že koncert bude opět rozdělen na třetiny: opera - pop - muzikál. Jako vždy přijde kytarista Lubomír Brabec, na jevišti ho postupně vystřídá muzikálová kolegyně Nelly Řehořová (Muž s železnou maskou). Jako speciální host vystoupí Vladimír Chmelo, jeden z mála českých či slovenských pěvců, kteří zpívali v newyorské Metropolitní opeře (Madam Butterfly, Rusalka, Jolanta, Z mrtvého domu), v Teatro Colon v Buenos Aires a v dalších významných světových operních scénách.

Těšíme se na vás a přejeme vám příjemné podzimní dny!

Další akce v tomto místě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Vánoční programy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČESKÝ PLES ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY MAUGLÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK