czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
20 volných
22.9.2019, 18:00
700 600
Indialucia - mezinárodní hudební projekt flamenkového kytaristy Miguela Czachowského, je zároveň první kapelou, která dokázala úspěšně zkombinovat indickou hudbu s flamencem z Andalusie a od roku 1999 koncertuje po celém světě.
Jejich koncertní repertoár vyjadřuje lidskou i hudební fúzi těchto kultur, díky čemuž si diváci mohou vyzkoušet stimulující směs extrémně bohatých kulturních tradic. Improvizace a rytmus jsou společné prvky obou stylů a jsou nezbytné pro další existenci této hudby. Kromě tradičních prvků indické a flamenkové hudby obohacují zvuk jazzovým pianem, basovou kytarou, flétnou a tancem. V roce 2016 zahájili turné s klasickými orchestry a dali nový rozměr symfonické hudbě.

Vydali dvě oceněná alba, Indialucia a Acatao. Oba získali ocenění jako druhé nejlepší album roku od Polského rozhlasu. Hudba byla použita jako soundtrack pro americký film Boondock Saints II.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Vážná hudba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway SRDCOVÝ KRÁL
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK