czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 volných
Akce zrušena
OPERA DIVAS – dotkněte se hvězd v Lednici

- Opera Divas netradičně s Radimem Schwabem
- Klavírní doprovod: Ladislava Vondráčková
V nádherném prostředí zámku Lednice můžete zažít krásný, romantický večer a vyslechnout si operní árie pod širým nebem. Doménou Opery Divas je široký výběr repertoáru nejen z klasické hudby. Společné skladby si nechávají "šít přímo na tělo" a na objednávku, aby každá mohla mít prostor pro specifiku a přednost svého témbru.
Exkluzivní pěvecké dámské Duo OPERA DIVAS vzniklo v roce 2015, vlastně pro radost kývly na účinkování při společných vánočních koncertech, které měly velmi kladnou odezvu diváků a kritiky. Proto se také rozhodly ve své spolupráci nadále pokračovat.
Po 3 letech společného fungování přichází operní divy se svým absolutně prvním CD. Po milém naléhání fanoušků se rozhodly splnit sen nejen jim, ale i sobě a natočily CD – Kouzelná noc.

PAVLÍNA SENIĆ – SOPRÁN
Operní pěvkyně Pavlína Senić má díky jižanským kořenům nezaměnitelnou barvu hlasu. Vystudovala Hudební Akademii Múzických Umění v Praze, kde obdržela stipendium na londýnské Akademii Guildhall School of Music. Pravidelně se věnuje charitě a vystupuje v projektech České televize, jako jsou: Pomozte dětem – Kuře, Adventní koncerty, koncert pro Kapku naděje. Je ale také vyhledávanou pěvkyní státních hymen. Největší úspěch slavila při přednesu srbské hymny při příležitosti Fed Cupu 2012.

TEREZA MÁTLOVÁ – SOPRÁN
Tereza Mátlová je operní i muzikálová zpěvačka, absolventka pražské HAMU a vítězka ceny Talent roku operního festivalu v irském Wexfordu. V roce 2016 byla nominovaná na Cenu Thálie za roli Konstance v Mozartově Únosu ze Serailu. Účinkuje v Národním divadle v Praze, v divadle F. X. Šaldy v Liberci, v Severočeském divadle v Ústí nad Labem, a i na světových hudebních scénách v rolích jako Gilda, Violetta, Pamina, Konstance, Adéla a další. Zpívala na prestižním turné Evy Urbanové a vystoupila jako host na turné Karla Gotta.

RADIM SCHWAB – host

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí, začíná ve 20:00, jeho délka jsou necelé 2 hodiny (včetně přestávky). Areál bude otevřen od 19:00.
Producent: S PROMOTION s.r.o.


Informace pro návštěvníky
Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:00 (areál bude otevřen od 19:00).
V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.
VIP PROGRAM
– Začátek od 19:30
– Welcome drink
– Raut před představením i během přestávky
– Poukázky na prohlídku zámku
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Dárek s sebou domů
DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Vážná hudba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OUT OF HELL CARMEN ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway JOHANKA Z ARKU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK