czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Odhalte tajemství lidského těla na BODY THE EXHIBITION
Od února na Výstavišti Praha - Holešovice

Výstava BODY THE EXHIBITION provede své návštěvníky fascinujícím světem našeho těla a umožní jim detailní pohled hluboko pod kůži od hlavy až k patě.


Základní vstupné
Rodinné vstupné (2 dospělí + až tři děti)


Vstupenky nelze vyzvednout v místě konání akce, ale výhradně na prodejních místech Ticket Art.


Na výstavě návštěvníci uvidí kosterní systém, svalstvo, reprodukční orgány, dýchací orgány, krevní oběh a další části lidského těla. Zvláštní galerie je věnována detailnímu vývoji lidského plodu. Galerie jsou doplněny velkoplošnými obrazovkami s 3D animacemi a dokumenty. Exponáty výstavy jsou v různých pozicích, aby přiblížily návštěvníkům, co se děje v jejich těle při pohybu, sportu i odpočinku. Studenti medicíny v každé galerii budou připraveni zodpovědět dotazy návštěvníků nebo podat ucelený výklad k jednotlivým exponátům. Pro školní skupiny poskytujeme odborného průvodce výstavou zdarma.

Výstava přesahuje svým rozsahem vše, co bylo dosud v Evropě k vidění. Na více jak 2000m2 návštěvníci uvidí stovky dokonale připravených exponátů včetně těch celotělových.

Výstava BODY THE EXHIBITION je neuvěřitelným zdrojem poznání a má zároveň velký vliv na životní styl návštěvníků. Vidět na vlastní oči zčernalé plíce kuřáka nebo játra napadená rakovinou je pro mnoho lidí šokující.

V interaktivní části výstavy si každý může pod odborným vedením mediků vyzkoušet resuscitaci. Součástí výstavy je také česká stopa ve světové medicíně.

Výstava je vhodná pro celou rodinu a je také skvělým tipem na školní výlet.

Provozní řád výstavy ZDE

Ceny vstupenek

Dospělí: po – pá 300 Kč, so – ne 350 Kč
Student/Senior: po – pá 250 Kč, so – ne 300 Kč (s předložením studentského průkazu, senior 65+)
Dítě: po – pá 200 Kč, so – ne 250 Kč (6 - 15 let), děti do 6ti let zdarma
Rodinná: po – pá 800 Kč, so – ne 900 Kč (2 dospělí + až tři děti)
ZTP/P: po – pá 190 Kč, so – ne 220 Kč

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Výstavy

MAMMA MIA! AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! CARMEN VÁNOČNÍ KONCERT - SEN MARIKY GOMBITOVÉ KRYSAŘ PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK