czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Výstava Body The Exhibition pro velký zájem prodloužena do 23.7.2017

Výstava BODY THE EXHIBITION provede své návštěvníky fascinujícím světem našeho těla a umožní jim detailní pohled hluboko pod kůži od hlavy až k patě.


Základní vstupné
Rodinné vstupné (2 dospělí + až tři děti)

Vstupenky nelze vyzvednout v místě konání akce, ale výhradně na prodejních místech Ticket Art.
Vzdělávací výstava o lidském těle Body The Exhibition, která je otevřena v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Praha, bude prodloužena až do 23. července 2017.

Výstava Body The Exhibition, která unikátním způsobem představuje kompletní fungování lidského těla, bude v areálu pražského Výstaviště Holešovice o několik týdnů déle. Na celkové ploše výstavy 2000 m2 najdou návštěvníci dvacet celotělových exponátů, a k tomu více než dvě stě jednotlivých orgánů nebo částí těla. Vše je doplněno o animace na LCD obrazovkách a detailními popiskami v češtině a angličtině. Návštěvníci však zdaleka nejsou odkázáni jen na čtení textů, právě pro dokonalé pochopení všech mechanismů a zákonitostí lidského těla jsou v každé z dvanácti galerií k dispozici vyškolení studenti medicíny, kteří odpovídají na veškeré doplňující otázky návštěvníků. Objednané skupiny ať už z řad studentů a školáků či dospělých návštěvníků dokonce medici celou výstavou osobně provedou.

Český pořadatel výstavy, společnost JVS Group, kromě vystavených těl připravila i speciální část, věnovanou českým úspěchům a výzkumům v medicíně. Dále se pak návštěvníci v interaktivní zóně naučí pod odborným vedením mediků základům resuscitace, a na speciálním trenažeru i vyšetření ženských prsou.

Provozní řád výstavy ZDE

Ceny vstupenek

Dospělí: po – pá 300 Kč, so – ne 350 Kč
Student/Senior: po – pá 250 Kč, so – ne 300 Kč (s předložením studentského průkazu, senior 65+)
Dítě: po – pá 200 Kč, so – ne 250 Kč (6 - 15 let), děti do 6ti let zdarma
Rodinná: po – pá 800 Kč, so – ne 900 Kč (2 dospělí + až tři děti)
ZTP/P: po – pá 190 Kč, so – ne 220 Kč

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Výstavy

MAMMA MIA! ROCKY muzikál Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 SRDCOVÝ KRÁL PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK