czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
51 volných
31.5.2020, 20:00
240
Dárková vstupenka z Neviditelné výstavy Praha je skvělý a univerzální dárek!

"Upozorňujeme, že datum a čas v pravé části dárkové vstupenky/poukazu nejsou termínem konání akce! Toto datum označuje konec platnosti poukazu/vstupenky. Rezervujte si prosím svůj termín na uvedených kontaktech."
Na prohlídku je nutná rezervace na kontaktech: info@neviditelna.cz nebo během otevíracích hodin na telefonu 777 787 064.

Vstupenku nabízíme v hodnotě 220 Kč. Opravňuje ke vstupu pro 1 osobu na neviditelnou prohlídku.
Platnost do 31.5.2020.

Dárkové vstupenky nelze směnit za peníze a lze je použít pouze jednorázově, na vstupenky se nevrací.
Zkuste si představit svět, kde jste odkázáni pouze na sluch, hmat, čich a chuť.
Neviditelná výstava v Praze, která je otevřena od 1. dubna 2011, a navštívilo ji již přes 188 000 návštěvníků, je ojedinělá interaktivní cesta právě po takovém světě, kde zmizelo všechno světlo, a vy se pomocí svých zbylých smyslů snažíte najít cestu ven. Celou výstavou vás budou doprovázet nevidomí nebo částečně nevidomí lidé. Budete se řídit výhradně pomocí hmatu, sluchu, čichu a smyslu pro rovnováhu.

Neviditelná výstava
Neviditelná večeře
Dárková vstupenka
Dárkový poukaz na neviditelnou ochutnávku piva
Dárkový poukaz na neviditelnou ochutnávku vín
Rodinný poukaz

Mějte slepou důvěru!

Neviditelná výstava v Praze se snaží návštěvníkům ukázat svět nevidomých lidí a možnosti, jak jim pomoci a porozumět.

Výstava se skládá ze dvou částí.
Na „neviditelné cestě“ provází návštěvníky nevidomý nebo slabozraký průvodce po speciálně vybavených a zatemněných místnostech. Chodí se ve skupinách, vždy po 15 minutách. Během zde strávených 60 minut uvidíte odlišný život, vyzkoušíte si, jak se pohybovat v ruchu města, jak zaplatit za kávu, jak správně ochutit oběd a vybrat správné koření…
V druhé části výstavy vám ukážeme zařízení a předměty, které ve svém běžném životě nevidomí a slabozrací používají. Můžete se zeptat mluvících hodin na čas, vyzkoušet mluvící váhu nebo tlakoměr. Budete mít možnost vyzkoušet si chůzi a orientaci s bílou holí. Denní tisk si přečtete za pomoci mluvících počítačových programů nebo speciálních lup. Ale v této části výstavy najdete i klasické společenské hry, které jsou přizpůsobeny nevidomým.
Napadlo vás někdy, jak se nevidomí lidé oblékají, jak se dámy líčí? Co pro ně znamená slovo „barva“? Jak se orientují v ruchu velkoměsta nebo v neznámém prostoru?
Na výstavě budete mít jedinečnou možnost položit tyto i další otázky vašemu průvodci.

Výstava je otevřena denně, ve všední dny od 12.00 do 20.00 hod, o víkendech od 10.00 do 20.00 hod. S ohledem na specifičnost naší výstavy je potřeba zajistit pro nečesky hovořící návštěvníky prohlídku s průvodcem v cizím jazyce. Nabízíme prohlídky v angličtině, francouzštině, ruštině, španělštině a maďarštině. Pro rezervaci, prosím, kontaktujte Neviditelnou výstavu na uvedených kontaktech: info@neviditelna.cz nebo během otevíracích hodin na telefonu 777 787 064.

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Výstavy

WE WILL ROCK YOU OUT OF HELL 2020 ČARODĚJKA VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK