czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
"Upozorňujeme, že datum a čas v pravé části dárkové vstupenky/poukazu nejsou termínem konání akce! Toto datum označuje konec platnosti poukazu/vstupenky. Rezervujte si prosím svůj termín na uvedených kontaktech."

Po dlouhém dni v práci je nejlepší zhasnout světlo a odpočívat. Masáž je dalším logickým krokem k intenzivní relaxaci, který Vás zbaví všech dysbalancí a nahromaděného stresu. Díky nepřítomnosti zrakových vjemů zážitek z masáže zesílí – máte možnost soustředit se na doteky maséra a neruší Vás světlo ani vnější vlivy. Nyní si tuto neobvyklou masáž můžete vychutnat v masérně Neviditelné výstavy, kde se o Vás postarají zrakově postižení maséři a nabídnou Vám masáž relaxační nebo osvěžující. Masérna je plně zatemněna a zařízena profesionálním masérským vybavením. Osvěžující masáž doporučujeme na úlevu od stresu a při konkrétních obtížích kosterní soustavy. Masáž relaxační velmi ocení sportovně založení lidé.
Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Neviditelnou masáž!

Pro rezervaci, prosím, kontaktujte Neviditelnou výstavu na uvedených kontaktech: info@neviditelna.cz nebo během otevíracích hodin na telefonu 777 787 064. Platnost do 15.9.2017.

Co je to Neviditelná výstava? Představte si, že jste se ocitli v naprosté tmě. Neviditelná výstava Praha je ojedinělá interaktivní cesta po světě, v němž zmizelo všechno světlo, a kde se snažíte pomocí svých zbylých smyslů najít cestu ven. Mějte slepou důvěru!

Pokud se zúčastníte Neviditelné výstavy, budete moci vyzkoušet, jaký je život bez zraku. Bez smyslu, skrze nějž získává náš mozek nejvíce informací. Celou výstavou, která změní váš život, vás budou doprovázet nevidomí nebo částečně nevidomí lidé.

Neviditelná výstava
Neviditelná večeře
Dárková vstupenka
Dárkový poukaz na neviditelné masáže
Dárkový poukaz na neviditelnou ochutnávku vín

Na Neviditelné výstavě Praha se řídíte výhradně hmatem, sluchem, čichem a smyslem pro rovnováhu. Díky dočasné ztrátě zraku a obtížím při orientaci zjistíte, že svět může být i bez onoho klíčového smyslu stále krásný. Neviditelná výstava Praha se vám snaží ukázat jednak reálný svět nevidomých lidí, jednak možnosti, jak jim pomoci a porozumět.

Po „Neviditelné cestě“ vás provede nevidomý průvodce. Chodí se ve skupinách, zhruba po 15 minutách. Budete chodit ve speciálně vybavených a zcela zatemněných místnostech. Na chvíli poznáte úplně jiný život. Vyzkoušíte si, jak se pohybovat v ruchu města i v lese, jak se umýt či zapnout mikrovlnnou troubu, jak zaplatit za kávu, jak správně ochutit oběd a vybrat správné koření. V dalších prostorách výstavy vám totiž ukážeme zařízení a předměty, které nevidomí v běžném životě používají. Ukážeme vám, jak se svět kolem vás mění a jak vy se měníte spolu s ním.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Výstavy

MAMMA MIA! ROCKY muzikál ČAS RŮŽÍ MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 KRYSAŘ PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK