czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
"Upozorňujeme, že datum a čas v pravé části dárkové vstupenky/poukazu nejsou termínem konání akce! Toto datum označuje konec platnosti poukazu/vstupenky. Rezervujte si prosím svůj termín na uvedených kontaktech."

Degustace probíhají ve speciálně zatemněné místnosti za asistence nevidomých nebo slabozrakých průvodců a konají se pro 6-10 osob. Víno dodává firma Vinorum, která dováží výhradně prémiová vína z celého Maďarska. Pro Neviditelnou ochutnávku nám sestavili řadu pěti vín z oblasti Tokaj, Eger a Sopron. Protože počet osob v skupině je omezen, rezervace místa je povinná.

Pro rezervaci, prosím, kontaktujte Neviditelnou výstavu na uvedených kontaktech: info@neviditelna.cz nebo během otevíracích hodin na telefonu 777 787 064. Platnost do 15.9.2017.

Neviditelná výstava
Neviditelná večeře
Dárková vstupenka
Dárkový poukaz na neviditelné masáže
Dárkový poukaz na neviditelnou ochutnávku vín

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Výstavy

MAMMA MIA! AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 SRDCOVÝ KRÁL PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK